Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megint a sims 2-vel bénáskodok...

Megint a sims 2-vel bénáskodok. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Na szóval, már le van töltve, és örülök, mert találtam egy jó kis torrentet, és egy csomó kiegészítőt is töltött le hozzá. Na szóval. A daemon tools-t nem engedte a gépem telepíteni, ezért megpróbáltam kiírni dvd-re. De az a baj, hogy már az original játék is 4 cédéből áll. Letöltöttem egy Format Factory nevű dvd konvertálót (vagy nem tudom hogy nevezik) de nem tudom, hogy hogy kell használni, és lehet e úgy hogy azt a 4 cédét eggyé varázsolja.

Remélem sikerült úgy megmagyaráznom, hogy értsetek belőle valamit, de légyszi segítsetek!!


2011. aug. 22. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
a DT telepítésnél az ingyenes licencet választottad? azzal elveileg fel kell tudnod telepíteni. remélem, csak az volt a baj, hogy a fizetettre kattintottál
2011. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 urimate ***** válasza:
A format factory multimédiás tartalmakat tud konvertálni, a játékot ezzel nem tudod 1 DVD-ssé alakítani. Vagy írd ki CD-kre, vagy a daemon tools-t próbáld valahogy felszuszakolni, vagy próbáld ki ezt helyette: [link]
2011. aug. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fastmount nem egy önálló program, csak megkönnyíti a mountolást egy olyan funkcióval, hogy a lemezkép fájlokat duplakattintással meg lehet nyitni (ez a funkció a DaemonToolsban alapból megvan!)
2011. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ha kiírom cd-kre, akkor hogy lehet velük egyszerre játszani? Vagy nem lehet valahogy úgy megoldani, hogy csak egyre kelljen?
2011. aug. 22. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerre úgyis csak egy cd-re lesz szükséged.
2011. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!