Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet állítani a Google...

Hol lehet állítani a Google Earth 6. 0.3 nyelvét?

Figyelt kérdés

Volt egy korábbi 6.0.3-as verzióm, ami román nyelvű. Magyarként töltöttem le, magyarul ment a telepítés is, de végül román lett. Most letöröltem (uninstall), újra letöltöttem egy magyar változatot, végül ez is csak románul tud - sejtem, hogy valami beállításokat örökölhetett az előző verzióból...

A nyelvet lehet-e szabályozni ?


2011. aug. 22. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Uninstalláld mégegyszer, majd csinálj egy rendszertakarítást a Ccleaner-rel, aztán nézz bele a Regisztrációs addatbázisba is és töröld az összes hivatkozást. Tehát: futtasd a parancssorból a Regeditet, aztán Szerkesztés-Keresés, itt beírod, hogy Google Earth, és amit talál, törlöd mindet. Aztán felrekhatod a magyar verziót. Egyébként a nyelvet nem lehet átállítani, én legalábbis nem láttam benne ilyen lehetőséget, igaz, nem is nagyon nézegettem.
2011. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Kezdő lévén egyenként fogtam neki, a ccleanert telepítettem és futtattam, a többit ki próbálom guglizni, hogy mi is az...
2011. aug. 22. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!