Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valahogy meg lehet nézni hogy...

Valahogy meg lehet nézni hogy ki lépett be a jelszavammal és hol a facebookra? Valahol le lehet ez nyomozni"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

beállítod, hogy minden belépésnél kérjen egy nevet, hogy honnan lépett be az illető, majd amit ő beírt (pl.: mobil, vagy gép stb.), azt neked e-mailben elküldi. Nem fogod megtudni, hogy ki volt az, de legalább tudni fogod, hogy meg kell változtatni a jelszavad.


Azt, hogy konkrétan ki lépett be, azt meg nem tudom.

2011. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 urimate ***** válasza:

[link]


Itt meg tudod nézni, hogy honnan jelentkeztek be, a ki-re nem tudok mit mondani sajnos.

2011. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy honnan jelentkeztek be? Csak azt írja h Budapest
2011. aug. 23. 10:24
 4/8 A kérdező kommentje:
részletesebben nem lehet lekérni?
2011. aug. 23. 10:25
 5/8 urimate ***** válasza:
100%
Hát az majdhogynem lehetetlen.
2011. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit e-mailban kiküld levelet (ha be van állítva) abban van egy link, amire akkor kell kattintani, ha nem te voltál.
2011. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha valamilyen nyomozó hatóságnak hívnak, akkor ki tudod kérni az internetszolgáltatótól az IP-címhez tartozó előfizető adatait. Ha nagyon idegesít, jelentsd fel. Cseszegettek már azért valakit, mert a (volt) barátnője SMS-eit olvasta.
2011. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer feltörte egy bizonyos Ahmad Saideh(ezt a nevet adta meg ott ahol az előttem író említette),feljelenteni persze nem jelentettem fel,mert egy arabbal nem harcolok,meg aztán világ másik vége,de arra épp elég volt,hogy pass-ot (jelszót) cseréljek.
2011. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!