Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a RAID vezérlő?

Mi az a RAID vezérlő?

Figyelt kérdés
Úrja telepítettem a windows xp-t és most a hardvereknél még a RAID vezérlőnél van kérdőjel. Próbáltam úgy letölteni,hogy sajátgép ,jobb egérgomb ,hardver és a kérdőjelre mentem és ott próbáltam letölteni az illesztő programot,de azt írja ki,hogy nem sikreült. Mit csináljak ? CD nincs hozzá.
2011. aug. 23. 21:14
 1/4 anonim válasza:

gyártó weboldalán szokott lenni driver

raid vezérlőt ha nem kell bios-ba ki lehet kapcsolni

2011. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

"A RAID (Redundant Array of Inexpensive Disks vagy Redundant Array of Independent Disks) napjaink egyik fontos technológiája. A RAID technológia alapja az adatok elosztása vagy replikálása több fizikailag független merevlemezen, egy logikai lemezt hozva létre. Minden RAID szint alapjában véve vagy az adatbiztonság növelését vagy az adatátviteli sebesség növelését szolgálja."

Forrás: Wikipédia


Hány merevlemezed van tehát?

2011. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom 1,csak ketté van osztva C és D
2011. aug. 23. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

okés.

akkor a biosban ki kell kapcsolnod a raid funkciót.

sata type-ot keress és állítsd át native ide-re vagy ide-re

ezt sajnos nem tudom pontosan leírni mert nem ismerem a biosod.

2011. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!