Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfordult a gépemen a képernyő...

Elfordult a gépemen a képernyő! :/ Teendő?

Figyelt kérdés
Játszottam 1 játékkal, és mikor kiléptem a játékból, a képernyő elfordult jobbra és minden így van :/
2011. aug. 24. 11:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és XP-m van
2011. aug. 24. 11:49
 2/9 anonim válasza:

Én két napja voltam ennyire ügyes!

AltGR - felfelé nyíl

2011. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam, de nekem a felbontás is elállítodott valahogy, de egyébként azt is megtaláltam már... Köszi a segítséget!
2011. aug. 24. 12:01
 4/9 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam ajánlani, csak elbizonytalanodtam, mert nekem nem működik...
2011. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én amúgy a grafikus beállításokban állítottam vissza, meg a felbontást is ott állítottam át
2011. aug. 24. 12:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy elfordul a képernyő?? :D nem nagyon vágom hogy nézhet ki ez..
2011. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem teljesen elfeküdt. Ne röhögjetek, de azon gondolkodtam, hogy megfordítom a képernyőt :) Akkor rájöttem, hogy enyhén röhögőgörcsöt kapna a főnök ha meglátná, úgyhogy s.o.s. telefonos segítséget kértem egy számítógépes szakitól.
2011. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

utolsó: ez mekkora XD

utolsó előtti: ha nem tudod hogy nézhet ki, nyomd meg az Alt+Ctrl+valamelyik nyil kombinációt! Amelyik irányú nyilat nyomod, arra fordul el a kép.(a felfelé nyil az alaphelyzetbe állítja)

2011. aug. 24. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
ja már vágom :D... xd
2011. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!