Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tűntethetem el a...

Hogyan tűntethetem el a VDownloadert?

Figyelt kérdés
Kitöröltem minden részét és mappáját még a lomtárból is, mégis youtube-on kirakja a gombot, hogy töltsem le VDownloaderrel.
2011. aug. 24. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt elrontottad. Sok helyen bejegyzi magát a program, beépül a böngészőbe stb.


Ezt a vezérlőpultba a "programok és szolgáltatások" vagy "programok telepítése és törlése" (attól függ hogy xp-t vagy win7-et vistát használsz) menüpont alatt kellett volna megkeresni és az eltávolítást kiválasztani. Vagy megkeresni a telepítés helyét és ott az uninstall exe-t futtatni.

Nekem a régi verzió van fenn az eltávolító exe-m a gépemen "c:\Program Files\VDOWNLOADER\unins000.exe"

Most már hiába mész a vezérlőpultba ... az eltávolító exe nem tud lefutni.

2 megoldás van:

1. mazochista: összes erre a programra vonatkozó bejegyzést megkeresed és törlöd.

2. triviális: újratelepíted és szabályosan eltávolítod.(Az 1. módszer automatizált változata)

2011. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XP-ben Startmenű, Futtatás, ide beirod, hogy regedit. És kitörlöd az összes maradványát.
2011. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha firefoxot használsz nézd meg a kiegészítőknél is
2011. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még mindig sokan nem értik, hogy nem kitörölni kell a nem használt prgramot, hanem uninstallálni. Ha ezt egyszer mindenki megértené, nem volna semmilyen gond az eltávolítással. Nagyon sok programnak a setupja egyben az uninstall is.
2011. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hiába telepítettem újra és uninstalláltam, még mindig ott van a gomb. Nem lehet rákattintani, nem reagál semmire, de ott van a videó felett. Hogy lehet minden róla szóló bejegyzést törölni?
2011. aug. 30. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:

"ha firefoxot használsz nézd meg a kiegészítőknél is"

Ha nem akkor is, az általad használt böngészőbe nézd meg a kiegészítőknél is és töröld onnan is.

2011. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Internet Explorer 8-nál azt hol találom meg?
2011. aug. 31. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kitöröltem a vezérlőpultban, úgy ahogy a linknél írja, de még mindig ott van a gomb :(
2011. szept. 2. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!