Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet az, hogy szaggat a...

Hogy lehet az, hogy szaggat a crysis?

Figyelt kérdés

Konfiguráció:

Alaplap: Asrock P55 Extreme

Processzor: Intel Core I7-860 2,8 GHz

Memória: Corsair DDR3 1600MHz 4GB Dominator

Videokártya: Sapphire Radeon HD6870 1GB Crossfire

Tápegység: Corsair 650W


De nem csak a crysis, hanem más is ami már 30-40 fps-be vannak, pedig érthetetlen. 1 kártyán Stabil 30 fps-em van, 2 kártyával 40-60 között, de úgy tudom hogy a crysisnak elég 25 fps, és akkor már jól megy.

Minden új rajta: driver, directx.

De én nem értem...

Crysist is lepatcholtam... Mindent csináltam már.

Légyszi segítsetek!


2011. aug. 24. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany bites az OS?
2011. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyik Crysis? 1 vagy 2? Ezen a gépen semmi gondnak nem kellene lennie vele, egyiknek sem. Mellesleg tájékoztatlak, hogy a Crysis direkt erőforráspazarlóra lett fejlesztve, van is erről egy nagyon jó PH!-s cikk:


[link]


Mindenesetre, végezz a gpeden teljesítménymérést, mert lehet hogy valami nem jól működik.

2011. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vedd ki a játékban az elsimitást!nekem bevált (hasonló a gépem!)
2011. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A crysis 1-ről lenne szó! Egyébként már le vettem, de ugyanúgy az volt a baj, csak ha kerek 60 fps volt, akkor ment tisztán, de 30-on is úgy kéne mennie, 30-on már nevetségesen szaggat szinte. És, 64 bites az operációs rendszerem! Tesztprogikat is futattam: Maga teljesítményben teljesen tökéletes, mert a pontszámok rendjén vannak, az fps mértékek is. Csak valamiért 60 alatt már észrevehető a szaggatás, nem értem...:(
2011. aug. 26. 23:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Vsync on/off, tök mindegy, ha 40 fps-re leugrik, már érezhető a szaggatás...
2011. aug. 26. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!