Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul az MSN-em, ilyenkor...

Nem indul az MSN-em, ilyenkor mi a teendő? (Bővebben, lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, mert nem működik az MSN-em. Mikor elindítanám, feldob egy ilyet:


"Microsoft Visual C++ Runtime Library


Runtime Error!


Program: C:/Program Files/Windows Live/Messenger/msnmsgr.exe


This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information."


Ezt leokézom, majd felugrik a következő üzenet:


"msnmsgr.exe - Alkalmazáshiba


Kivétel (unknow software exception (0x40000015)) történt az alkalmazásban a következő helyen: 0x781346b4.


A program befejezéséhez kattintson az OK gombra."


Ezt is leokézom, aztán ennyi. Ezt akárhányszor megismételhetem, folyton ezt csinálja.

Nem tudom mit csináljak vele, mert nem nagyon értek hozzá.

A gépem tegnap telepítettem újra, szóval az MSN se valami régi, de máris lassú és errorozik és nem értem miért.


Sürgős lenne! Segítség!


Előre is köszi a válaszokat!


2011. aug. 25. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Programok hozzáadása résznél van egy olyan lehetőség (a messengert kijelölve) hogy javítás vagy módosítás, azt válaszd.
2011. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott kerestem már, de nem találom a listában...
2011. aug. 25. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
használj aMSN-t, ha a normál MSN nem akar működni
2011. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az milyen?
2011. szept. 10. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!