Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linkeltek nekem olyan weboldal...

Linkeltek nekem olyan weboldalakat ahol ingyen le tudom tölteni a Rybka 5 nevezetű sak programot?

Figyelt kérdés
Már korábban kerestem h hol lehetne, de nem találom sehol se a Rybka 4 -et se a Rybka 4.1 -et, se a Rybka 5 -öt, öeülnék ha valaki linkelne nekem olyan weblapot ahol ezek közül valamejiket le lehet tölteni ingyen
2011. aug. 26. 12:47
 1/5 A kérdező kommentje:
elírtam, a sakk 2 db k-val kell írni :D
2011. aug. 26. 12:48
 2/5 anonim ***** válasza:

A rybka fizetős progi! Amúgy rybka 5 még nincs.

lnkább töltsd le a Houdini-t mert az 1részt ingyenes, másrészt erősebb a rybka-nál!

[link]

2011. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahoudini nem indul :( 64 bites rendszer kell :( nekem meg csak 32 bites :'( de amm van rybka 5, csak utána tudtam meg hogy 2000 dollár :( :'( :((
2011. szept. 3. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A 32 bitest kell beüzemelni, nekem is az van!
2011. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na m1 nem értem, inkább veszek egy erődsebb gépet, ami legalább 64 bites és legalább 8 gigás ram van!
2011. szept. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!