Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy 3d képalkotásra képes...

Van egy 3d képalkotásra képes elég erős laptopom, és egy 3d led tv aktiv szemcsivel, hogyan csináljam hogy 3d be játszhassak?

Figyelt kérdés

Szóval Asus N53SV aki nem ismerné Core i7 es és GT550m vidikártya 2gb vediómemóriával és RAM is van elég. Úgy gobndolom hogy képes a 3d képalkotásra a konfiguráció. Már csak azt nem tudom hogy oldjam meg szoftveresen illetve lehetséges e? Van ez a 3dVision kit. Annak a szoftverét rakjam fel és valahogy kapcsoljam be?


Vagy nem lehet csak eredeti nvidia szemüveggel nézni? (erősen kétlem.. a képalkotó hardverek mint írtam megvannak tv + szemüveg teljesen jo, nekem csak a szoftver kell)


A lényeg hogy aki már csinált ilyet, kérem írja le a menetét. Honnan szedjem a programot, ha megvan hogy állítsam be?


Jah tudom, a 3d hez különleges 1.4a hdmi kell, az is megvan természetesen.


2011. aug. 26. 14:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!