Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a DAEMON Tools...

Hogyan kell a DAEMON Tools Lite-al játékot felrakni a gépre?

Figyelt kérdés
Ismerősömtől kaptam néhány játékot de semmit sem tudok velük kezdeni mert nem tudom mit kell csinálni a Daemon Tools Lite programmal hogy fel tudjam rakni ezeket a játékokat a gépemre. Ha valaki letudná írni részletesen mit kell csináljak annak nagyon örülnék! :) Előre is köszönöm. :)
2011. aug. 26. 17:39
 1/4 Baliii ***** válasza:
Tálcán az ikonra jobb gomb -> Virtuális CD/DVD-ROM -> Képfájl csatlakoztatása. (Megkeresed a fájl-t és megnyitás)
2011. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először felrakod a daemon toolst. aztán elindítod. az óra mellett, a jobb alsó sarokban rákattintassz bal gombal az ikonjára. kiválasztod az egyik meghajtót. a megnyiló ablakban megkeresed a játékot, rákattintassz kétszer. aztán a sajátgépben a kiválaszott meghajtóra kattintassz.
2011. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a lite nem jó a sima kell!
2011. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de sajnos így se megy. "Megkeresed a fájl-t és megnyitás" ezt értem de a dvd-n több fájl is van és mind ugyanaz nincs más sajna. Ha csak egyet csinálok akkor azt írja hogy " nem Win32 alkalmazás" ha pedig mindet egyesével ( mert az összeset kijelölni nem engedi ) akkor meg egyszerűen nem csinál semmit sem!Ezért szeretem inkább az eredeti játékokat mert az csak telepítés és kész, nem kell cifrázni mindenféle programokkal. :)
2011. aug. 27. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!