Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Hardver biztonságos eltávolí...

A Hardver biztonságos eltávolítása miért nem működik? Mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki: "Az eszközt (Általános kötet) pillanatnyilag nem lehet eltávolítani. Próbálja később."


Az USB-izén keresztül töltöttem fel néhány képet a digitális fotógépről, már rég készen van. Eltávolítanám "biztonságosan", de nem engedi... A múltkor is ez volt, akkor vártam vagy egy órát, és folyton ezt írta ki, s kihúztam. Most tegyem ugyanezt? Nem fog ettől elromolni a fényképező???


2011. aug. 26. 20:50
 1/8 anonim válasza:
zárd be a képek mappát
2011. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 yuda ***** válasza:

Gyakorlatilag 90%ban nem foglalkozom ezzel, és még soha nem volt bajom. A lényeg, hogy zárj be minden ablakot, akkor el van mentve.

Egyébként nem lehetséges épp azért tiltakozik, mert valamelyik ablakod nyitva maradt?

2011. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az unlocker programmal meg lehet nézni, hogy mi fogja az eszközt ...
2011. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, ezt tudom, eleve becsukom, most is becsuktam, még az Intézőt is. Csak a net van nyitva, és még mindig... Nem értem...

Oké, hogy 90%-ban nem törődünk vele de.. nekem egy alig használt pendrive-om ment már tönkre, szerintem pont emiatt, ott se engedte a gép becsukni.

2011. aug. 26. 21:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi az az unlocker prg, azt hol találom?
2011. aug. 26. 21:18
 6/8 yuda ***** válasza:

21.04-es vagyok.

Természetesen fogalmam sincs mitől mehetett tönkre a pendriwe-od, ismétlem évek óta használom legkisebb gond nélkül, de való igaz, a környezetemben-, munkatársak szoktak panaszkodni mindenféle problémákról, de furcsa mód ők lényegesen precizebben bezárják, mint én :D


Teóriám, ez nem a tuti, de mindegy: azt gondolom, sorozatgyártás miatt jönnek tízezrével a gagyibbnál, gagyibbak és a minőség miatt megy tönkre, nem a bezárás miatt.


Unlocker progira miért nem keresel rá? Nem bántásból mondom, de tutira megtalálod, ha használod a googlet fél percig, "mindent a szátokba kell adni" ...komolyan.... :D

2011. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha olyan eszközről másolsz, aminek van saját tápellátása és be is van kapcsolva, akkor semmilyen károsodás nem fog történni a memóriakártyával. jó, max a fájlrendszer elszállhat millióból egy esetben, de formázod és újra megy. max a rajta tárolt dolgaid szállnak el.
2011. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tehát ha a millióból én lennék a balszerencsés, akkor csak a memóriakártyát zavarná meg, de a fotógép ettől függetlenül még használható maradna? Hát ezt sem tudtam. Honnét lehet ilyen dolgokat tudni, nem a szakterületem (Kedves 21:04-es :-))! Na de köszi, írjatok csak, tanulékony vagyok!!!

Igazából nagyon nem szeretném ha ilyen hülyeség miatt (-hogy hogyan szedem ki a gépből a kábelt) menne tönkre a fotógép, ettől tartottam, ezért kérdeztem....

2011. szept. 2. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!