Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » COD2 multiban mért nincs...

COD2 multiban mért nincs távcsövem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen eltűnt... A "b" gombra volt állítva alapból.. hol tudom visszaállítani? Optionson belül kell valamit vagy van hozzá parancs?:S mások sorba hivják a légitámadást stb... nekem is kiirja hogy légit. elérhető használjam a távcsövet(b) a bevetéshez... megnyomom és semmi...:S
2011. aug. 26. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

"mások sorba hivják a légitámadást"


Mi van?

2011. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
gondolom valami agyon modolt szerveren (hasonló mint a coduo).sztem próbáld meg bekapcsolni a multibeállításoknál a letöltést és akkor kapcsolódj a szerora és akkor működni kell
2011. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
53%
egy az hogy az nem távcső hanem tápcső a másik meg az hogy a cod2 1 nagy szar... ;)
2011. aug. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
mérnem wowozol? sokkal értelmesebb
2011. aug. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem agyonmodolt szerverekre járok. Többnyire extreme 2.6os mod. 65 kill felett van légitámadás de nem tudom használni :(
2011. aug. 27. 09:31
 6/9 Hogy vagy??? ***** válasza:
Mi az, hogy "tápcső"?? xDDDD Majdnem lezuhantam a székről... xDDD Az nem "távcső" akar lenni?? :) :D Istenem! xDDDD
2011. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tedd alapra a beállitásokat az szerintem megoldja a tápcsön pedig szakadtam xd
2011. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi sikerült ! :D am télleg.. TÁPCSŐ XDXDXDXDXDXDXD
2011. aug. 28. 20:08
 9/9 Hogy vagy??? ***** válasza:

Ennyi év után visszaolvasni ezeket... xD zuhantam is a székről! :D xD

Tápcső.... xDDDD


Amúgy kár, hogy a Call of Duty 2-ön elszállt felette az idő, minap letöltöttem, felraktam.

Multiplayerben alig van magyar szerver, ha van is nem sok 2-3 db azokon is botok vannak..... már senki sem játszik ezzel.

Ami még rátett egy lapáttal az amikor az xfire úgy döntött, hogy lehúzza a rolót.... :( 2015-ben vége lett...


Pedig mennyit Waroztunk, zombie szervereket imádtam. Ahh istenem. :(

2023. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!