Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Panasonic NV-GS90 DV kameráról...

Barbi5110 kérdése:

Panasonic NV-GS90 DV kameráról milyen programmal tudom áttölteni a felvett filmet a számíttógépre?

Figyelt kérdés
Movie Maker nem jó, már próbáltam vele és vagy a hang késik vagy a kép... ! Telepíttő cd nincs hozzá. Köszönöm a válaszokat !!!
2011. aug. 26. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg bármilyen valamire is való videó szerkesztőnek be kell tudnia olvasni a DV kamera felvételeit.

A Movie Maker pedig egy szar - ezt a foshalmazt felejtsd el.


Sony Vegas-ban például File -> Capture Video menüpont alatt ott van DV videó beolvasásánal lehetősége.

De a Vegas fizetős program - épkézláb ingyenes videó szerkesztőt nem igazán fogsz találni.

2011. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármelyikkel, amelyikkel capture-ölni lehet. Ulead (újybban Corel), Pinnacle termékei, stb. Ezek nem ingyenesek, de vannak ingyenes capture programok is. Viszont amit így lementesz, azt konvertálni szokták valamibe, divx, xvid-be vagy DVD formátumba, mpeg2-be, mert a tömörítetlen DV-s avi, amibe capture-ölnek az 1 óra 13 giga szokott lenni és nem nagyon lehet máshol megnézni, csak a számítógépen.

Olyan programok is vannak, amik nem tömörítetlen aviba mentik le a filmet, hanem egyből bekódolják a kívánt formátumba. Szerintem a fenti programok tudják ezt is, de nem biztos, én már rég nem csináltam ilyet.

Szerintem legjobban akkor jársz, ha rábízod valakire, aki ért hozzá.

2011. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike a választ.. !
2011. aug. 26. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!