Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PLS FONTOS. Mi történt? Miért...

PLS FONTOS. Mi történt? Miért akadozik? A fifa 08 eddig rendesen ment a gépen, most meg pár percig játszom és elkezd akadozni.

Figyelt kérdés
Fullos gépem van, nem részletezem, a Brotherhood, Crysis, stb mennek rajta szépen.Eddig nem volt semmi baj, de most valahogy szaggat.Laptopon játszom.Eddig akkor szaggatott, ha telepről játszottam, de most, akk is szaggatni kezd egy kis idő után, h töltőn van.
2011. aug. 27. 11:22
 1/3 A kérdező kommentje:
új érdekesség.Csak menedzser módban szaggat, amúgy nem
2011. aug. 28. 00:22
 2/3 anonim válasza:

én a 11 el játszok.. nekem akkor szaggat, ha nincs töltőre rakva, ahogyan írtad.. probáld ki úgy is hogy kiszeded az aksit, és úgy rakod be a tápot.. (amúgy sem jó ugy laptoppal gépezni, hogy egyszerre az aksi is bevan dugva, a töltő is, és közbe gépezel, az aksi hamar tönkre megy.. nemfogja sokáig bírni, ha nincs töltön)


De amúgy játékba keress olyan beállítást ami (pl: a képernyőd 60HZ es.. akkor annyi a max FPS .. annyit bir megjeleniteni, én evvel szenvedtem cod2 őbe, 60 FPS folyamatosan.. találtam egy beállítást.. valami sync nemtudom mi volt már.. azt kinyomtam, és már is futott 250 felett, lehet ugyanilyen problémád van a fifába is...)

2011. aug. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már megoldótott, de mi ez, h nem jó úgy gépezni, h töltőn van, és az aksi is bent van? ezt fejtsf ki, kérlek!Érdekesnek hangzik!
2011. aug. 29. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!