Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék otthon a számito...

Hogyan tudnék otthon a számitogépemel zenét csinálni?

Figyelt kérdés
Rap zenére gondoltam és azt hallotam hogy ez meg oldható a számito gépemel.Milyen eszközök kellenek hozzá?(pl.:mikrofon),milyen program?
2011. aug. 27. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Fl Studio full verzió-val tudsz beatet csinálni. Hangot meg bármilyen mikivel tudsz felvenni, csak akkor már össze kéne dobni valami kis házi stúdiót meg jobb mic-re befektetni különben csak velemi recsegős szar lesz az egészből. Ja és arra felhívnáma figyelmed hogy fl stúdióhoz több hónap gyakorlás kell hogy tűrhető beatet összerakj vele. amúgy szívesen segítek a témában. :)
2011. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14:46 köszi szépen nagyon hasznos volt a válaszod látom jártas vagy a témában akkor esetleg el tudnád magyarázni hogy most ugye fel éneklek egy szöveget és van az alap azt hiszem így hívják !:D egy szerűen hogy tudok alapot szerezni? (Alap: arra gondolok ami zene szól)
2011. aug. 27. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézelődhetsz neten hátha találsz szabadon használható alapokat, és azokra megpróbálhatsz felnyomni szöveget. Mint már írtam az Fl studioval lehet ütős alapokat össze rakni ha értesz hozzá meg van gyakorlatod.


pl:

http://www.youtube.com/watch?v=nMBd9dXE71c


Csak az a bibije hogy kereskedelmi licencű.

2011. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen akkor egy olyan 10-12e.ft-ból el tudom azt érni hogy fel énekkejek egy alapra,ugye? és még egyszer köszönöm a válaszodat! ja ha még lesz valami amit nem tudok akkor majd még írok!
2011. aug. 27. 18:50
 5/7 A kérdező kommentje:

ja igen szóval összegezve akkor veszek egy mikit és letöltöm azt a programot amit mondtál és találok szabad alapot akkor mehet a szövegelés!:D


Ja még egy kérdésem lenne és után azt hiszem nem is zaklatlak tovább mi az a fülhallgató amit a RAP-erek viselnek?,mire szolgál? és próbáljak be szerezni egy olyan fülhallgatót is? (bocsi hogy ennyire tudatlan vagyok ebbe a témában)

2011. aug. 27. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
A füles arra jó hogy miközben felénekled a szöveget halld az alapot :D
2011. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapot pl a looperman.com-on szerezhetsz.
2011. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!