Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy számitógépre kb hány...

Egy számitógépre kb hány illesztő program kell? többi lent

Figyelt kérdés
az lenne a gondom hogy van kettő gépem az egyiknek a vinyoja be halt de mindig 123 illesztő programot töltött be az volt p4 es gép másik p2 es gép asszem és azon is annyit tölt be és van egy progi ami azt irja ki hogy tul terhelt mitől lehet egy számitogép tul terhelt sürgös mert már ez is kezd meg halni köszönöm előre is a válaszokat
2011. aug. 27. 18:39
 1/3 Baliii ***** válasza:
Nem kell annyi illesztőprogram. Kell alaplap, videókártya, hangkártya, hálózati kártya. Legalább is nekem ezzel a pár illesztőprogrammal megy a gép. Ha kihagytam valamit akkor azt majd más leírja. De az biztos, hogy nem kell 123 illesztőprogram egy géphez.
2011. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az illesztő programok hol vannak a gépen ? hol lehet őket meg tanálni törölni stb?
2011. aug. 27. 18:51
 3/3 Baliii ***** válasza:
Szerintem az lesz a legjobb ha leformázod a géped és újratelepíted. Csak azokat az illesztőprogramokat rakd fel amik kellenek rá. Minden alkatrészhez megvan a megfelelő illesztőprogram.
2011. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!