Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot használtok...

Milyen programot használtok ami a felesleges fájlokat végleg kitakarítja a számítógépből?

Figyelt kérdés
Megvagytok elégedve vele? Mert nekem is erre lenne szükségem. Köszönöm a válaszokat előre is :)
2011. aug. 28. 12:09
 1/7 Jenci ***** válasza:
Én a CCleaner-t.Az egyik legjobb.
2011. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

CCLeaner


[link]


KCleaner


[link]


De vigyázz a beállításokkal, mert gajra lehet vágni olyan dolgokat is, amik fontosak (pl. böngésző által megjegyzett jelszavak).

2011. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

KCleaner


Kedves utolsó!


Itt nekem 4,21 GB szabad helyet takarítana meg. de ott vannak ilyen msnes dolgok is. akkor ott is mindent kitöröl partnerlistákat is? :O

2011. aug. 28. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. De amiben nem vagy biztos, hogy micsoda, azt inkább ne jelöld be törlésre.
2011. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

letöröltem a feleslegeseket köszi. :)


De még azt szeretném megkérdezni, hogy a chrome-nál a gyakorikerdesek meg a citromail elmozdul és nem teljesen jön be az oldal. Ezt hogy tudnám kijavítani? Köszi a választ :)

2011. aug. 28. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
F8
2011. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

total uninstall professional,Clean my pc register cleaner,

Vírtuális környezetnek ha nem biztos hogy telepítem meg Sandboxie hogy lássam mit csinál.Firefoxhoz Better privacy és előzmények törlése funkció.

2011. aug. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!