Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a határidős...

Hogyan lehet a határidős progikat becsapni, hogy ne járjon le a próba idő?

Figyelt kérdés
A tracklock-kal nem tudtam. Valaki segitsen! köszi!
2011. aug. 28. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresel serialt hozzá ez a legtisztább de vannak a time reseter programok ez csak azokhoz ami netes szolgáltatásokhoz van PL IP cím váltok 3.megoldás a crack a programhoz amikhez nem lehet pl serialt írni mert egy kis mappa hitelesíti.De ilyen letöltések után szép újratelepítések jönnek.Ajánlom neked a Sandboxie és totall uninstall professional programokat, de főnleg a sandboxiet ebben futtas minden kétes programot látod ezzel hogy mit csinál és menj a sajátgéhez/eszközök/mappa beállításai Operációs rendszer védett fájljairól töröld a pipát.
2011. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos kivettem a pipát ahonan irtad, töröltem totál unistaller-al, mégis "emlékszik" net nélkül is települ, csak kitalált nevet imail cimet kell beírni. Csak akkor szmol előlről, ha ujra telepítem a gépet / csak 15 nap/,pedig nagyon jó vid szerk.pinchle12 rtiál magyar-nem tom mit csináljak.......?
2011. aug. 29. 21:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget! Megoldódott végül is, rá akadtam egy fórumra aminek segitségével sikerült
2011. aug. 31. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!