Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám elérni hogy...

Hogyan tudnám elérni hogy működjön?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom használni a µTorrentet mert ha elindítom amikor bekapcsolom a gépet (márpedig csak akkor tudom bekapcsolni)akkor lefagy és hiába vársz a program válaszára mert ha lefagy akkor vége ... ha utána kilépek belőle .. elindítom újra akkor meg kiírja hogy "It seems like µTorrent is alredy running,but not responding.Please close all µTorrent processes and try again." ... Feladatkezelőbe hiába próbálok kilépni mert egyszerűen ott marad az exe fájl .. letörölni ugye nem tudom mert vezérlőpultnál nincs bent programok között,frissíteni nemtudom mert a legfrissebb verzió van fent. Próbáltam bit torrentet ... ugyan ez a helyzet :/ ja és am Win7 .. kössz előre mindent :)
2011. aug. 29. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Win7 32 bites? és verziója melyik ultimate stb?

töröld le az utorrent fájlokat programfilesból

amugy sajnos 32 bitesen ezt szokta csinálni legujabbal

de majd utána nézek. bittorrent is ezt csinálja:S

virus irtód van? futatad?

2011. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tesztett se tudod amugy lefutatni bene, sebesség teszt vagy mi ami beállitja
2011. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..


nekem kifagyott pl ekkor tájban 32 esen

de mivel 64 esem van igy nemtudom:( ezen megy jól

2011. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!