Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy jó eseményszervező-naptár...

Egy jó eseményszervező-naptár programot valaki?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, h bele tudjam írni a fontosabb dolgaimat, átlássam időrendben h jönnek sorba és fusson végig windows alatt, h jelezhessen adott időben amikor csinálnom kéne valamit. Kicsit szét szórt vagyok, nagyban könnyítené a dolgomat!
2011. aug. 29. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
google calendar
2011. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyik lehetőség, hogy Google Calendart használsz, bár az csak akkor "fut", ha meg van nyitva a weboldal a böngészőben. Tud figyelmeztetni felugró ablakkal, nem emlékszem, hogy ez mennyire "agresszív" (tehát csak akkor látszik, ha éppen a böngésző az aktív alkalmazás, vagy mindenképp feljön a figyelmeztetés).


Másrészt szerintem az Outlook naptár része is tudja ezt a funkciót. (Én Linuxon az Evolution nevű programot használtam, ami többek szerint ugyanolyan, mint az Outlook, és abban van ilyen funkció.)

2011. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, azt hiszem a google jó lesz :)
2011. aug. 29. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:

kategóriában az egyik legjobb, magyar fejlesztés!

[link]


Milyen korlátozások vannak az ingyenes változatban?

Az ingyenes változatba is korlátlan számú teendő írható be, de egyszerre legfeljebb 10 elintézetlen teendő lehet.

Az ingyenes változatban a szoftver minden funkciója teljes mértékben, korlátlan ideig kipróbálható.

[link] faq.php

2011. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!