Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP-m van es Explorer 8-am....

XP-m van es Explorer 8-am. Változtassak W7-re es Exp 9-re? Már a Youtube is sírt érte. De Hogyan?

Figyelt kérdés
Megszoktam már ezt a "régi" kombinációt.. De tudom, hogy kellene változtatni.. Annyi lenne csak, hogy letöltöm őket netről ingyen és kész? A fájljaim, személyes dolgok minden megmarad, v. ezt inkább szakemberre kell bízni? Sztem meg tudom csinálni, ha válaszoltok, akik tudják ezt :-)
2011. aug. 30. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre inkább kérj meg valakit, akit tudja, hogy mit csinál. Az sem biztos, hogy a gépeden patentül futna a Win7.
2011. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Windows-t ingyen letölteni illegális. Persze ettől még sokan használnak letöltött oprendszert. Boltban megvéve legális és a frissítések is nyugodtan letölthetők vele. Persze nem olcsó, 25-30 ezer körül van egy Home Premium, ami elég bárkinek.


Az Internet Explorer a Windows része, de a reguláció változása óta a Microsoft köteles megadni a lehetőséget a böngésző kiválasztására telepítés után.


Mindazonáltal nem az Internet Explorer a legjobb alternatíva, ha böngészőről van szó. Sokkal jobbak vannak nála: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari

2011. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Amit elsőre nem árt tudnod, hogy a Windows nem ingyenes. Az csak egy dolog, hogy mi nem éppen legálisan letöltjük és használjuk. Másrészről az IE -n kívül rengeteg jó böngészőprogram van, ami támogatja a mai modern Webes technológiákat, és még csak Windows 7 -et sem kell miatta telepíteni.

Azon kívül mint ahogy az előző is mondja, lehet nem is bírná a géped a Windows 7-et.

2011. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az XP tök jó! + firefox 5.0.1 példának és kész, semmi bajom vele.

Életembe 1x vettem home xp-t de nagyon megbántam, a haverok között ill mindenhol kéz alóli xp-vel rendelkeztek, és egyébként is azóta már csődbe mentem volna ha mindenért fizetek, ez azoknak gáz akiket hivatalosan is ellenőriznek.

Régen volt olyan hogy beköptek vkit hogy másolja és eladja a dvd-ket és kijöttek ellenőrizni de az is azért volt mert a szomszéd egy köcsög volt.

2011. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Igen, ha én is ha minden szoftverért pénz adnák, már rég földönfutóvá váltam volna, vagy az éhhalál környékezne.

Félreértés ne essék, attól még rengeteg eredeti főleg játék szoftverem van. De hogy Windows -ért pénz adjak? Nincs az az Isten. :D Esetleg akkor, ha nem lenne benne ez a sok sz*r korlátozás. De még sajna még a szinte megfizethetetlen dobozos változatokban is vannak korlátok. :(

De ha vállalkozásom lenne, akkor én is rá lennék kényszerülve arra, hogy megvegyem.

2011. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!