Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Írnátok egy jó docx to pdf...

Írnátok egy jó docx to pdf convertert?

Figyelt kérdés
Úgy kéne, hogy a francia és görög betűket is megtartsa. Tudom hogyha beírom googleba kidob ezret, de olyan lenne ideális, ami nem fizetős, de mégis jól át tud convertálni egy 200 oldalas könyvet pdfbe.
2011. aug. 30. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a PdfCreatort használom. Ingyenes és egyszerű a használata. Létrehoz egy új nyomtatót pdfcreator néven. Ha valamit (dokumentumot, táblázatot, képet, stb.) át akarsz konvertálni pdf-be, egyszerűen csak "kinyomtatod" ezen keresztül, és pdf-et csinál belőle.

Itt megtalálod:


[link]

2011. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem telepítsd fel a cutepdf-et ,ami nyomtatóként viselkedik,de a doksi pdf-be mentődik (nyomtatáskor rákérdez a fájl nevére,ahova menti)

[link]

ezzel megnyitod a doksit és kinyomtatod pdf-be..

2011. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha docx-ről van szó, vagyis Office 2007-től, abban már lehet pdf-be menteni, ha minden igaz. Azért vagyok kicsit bizonytalan, mert lehet valamilyen frissítéssel került a gépemre, de nekem van, viszont külön is letölthető egy bővítmény:

[link]

2011. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!