Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WinRar kicsomagolásnál miért...

WinRar kicsomagolásnál miért írja, hogy "kérem a jelszót a titkosított fájlhoz"?

Figyelt kérdés
Mediafire.com-ról töltöttem le zenét, de nem értem, hogy milyen jelszóról van szó:S
2011. aug. 30. 17:05
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:
Ha valamilyen oldalról jutottál oda, nézz szét ott, hátha ott a jelszó. Ha nincs, akkor elég esélytelen.
2011. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Hello! Ez nagyon szívós ügy, velem is megesett. MediaFire.com-ról ne tölts le semmit, mert arról a honlapról már csak úgy lehet leszedni néhány dolgot hogy egy ".rar.exe" Kiterjesztésű fájlt töltesz le amit csak akkor tudsz kicsomagolni, ha sms-t küldesz. Ha Kicsomagolás Parancsal Próbálnád, valóban azt írja, hogy kód kell hozzá (mert van sok olyan .rar fájl amihez kód kell, de ez egészen más). azt a fájlt hagyd a csudába, próbáld meg máshonnan leszedni, mert a MediaFire.com-ról nem fogsz leszedni semmit :)
2011. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Akkor ez tényleg esélytelen...esetleg tudsz valami jó zeneletöltő oldalt?:d
2011. aug. 30. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit szeretnél letölteni, de olyan zeneletöltő oldalt nem tudok, ami minden fent lenne :) Ám tudok egy sokkal jobb dolgot, Youtube-n minden fent van :) a Free Youtube to MP3 nevű progival le tudsz szedni bármit a youtube-ról MP3-ban (egy videóklippet leszed neked MP3-ban) itt a letöltő link: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mediafire csak egy tárhely. Bárki feltölthet bármit. Például jelszavas rar fájlt is. Ahol kitették a letöltő linket ott találhatod a jelszót is.

A 17:10 által írtakat jobb figyelmen kívül hagyni, szerintem.

2011. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!