Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi letölteni a...

Miért nem engedi letölteni a youtube mp3 convertert? Esetleg valami másik progi amivel a youtube-ről le tudom szedni mp3 -ba a zenéket?

Figyelt kérdés

Most lett újra telepítve az xp. Minden program rendesen fut, minden ok, de a free youtube mp3 converter-t nem bírom letölteni. Menti, aztán futtatás, kérdezi,hogy melyik nyelvet választom. Utánna pedig ezt adja be:

This setup reguires NET Framework. Please download and install it, then run the setup again. Do you want to download. NET Framework now?

Ilyenkor rá nyomok az igenre,és be adja nekem a C: meghajtót windows system32 oldalt,ami tele van mappákkal.

Már lefordítottam,és próbáltam már ezt a NET Framework programot letölteni,de akkor sem engedte.


2011. aug. 30. 18:29
 1/2 anonim válasza:
ez a progi nekem is elromlott én a tube catcher-t használom ugyan úgy működik a youtube-os linket bekell másolni viszont alul bekell állítani hogy mp3-ba töltse le ne pedig videóba..
2011. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a Firefoxhoz ez van fölrakva,és ezért van ez a letöltési opció,én ezzel töltök le.


[link]


[link]


[link]

-------------------------------------------

Itt ez magyar oldal,és jól is működik :


*****


Így tudod használni :


[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!