Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem moccan a PowerPoint...

Miért nem moccan a PowerPoint Viewer?

Figyelt kérdés

pps-emet nem lehet lejátszani. A régi PowerPoint (régi Office csomagból) nem tudja lejátszani, az Open Office Imress-e kiírja, hogy: "A jelszóval védett Microsoft PowerPoint-bemutatók betöltése nem támogatott".

Keresgélve a net-en a PowerPoint Viewer-t ajánlotta több cikk, mondván, hogy az megnyitja a jelszóval védetteket is.

A [link] -ról töltöttem le a 2007-es megjelenítőt, pillanatok alatt installálódott. Viszont amikor a pps-re kattintok, meg sem moccan. Az asztalra kihozott ikonjára kattintva (kétszer) sem akaródzik megnyílni. Mi lehet az oka ?

(Windows Vistám van).


2011. aug. 30. 20:32
1 2
 1/14 P.O.C. ***** válasza:

Itt van pár szoft a probléma megoldására:

[link]

2011. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Furcsa, 30 dollárba kerül egy szar pps lejátszása ?

De azért köszönöm a választ.

2011. szept. 1. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem véletlen az, hogy nem engedi a Windows. A számítógéped a netről (levelezésen keresztül) érkezett .pps vagy .ppt fájlokat a biztonsági okokból letiltaná. Fertőzött lehet.
2011. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez világos. Csak azt nem értem, hogy ha letöltöttem egy PowerPoint Wiever-t innen ( [link] és azt szabályosan telepítettem - akkor miért nem akar még üresben sem elindulni (ha az asztali ikonjaim közül bármelyikre kattintok, az megnyílik. kivéve ezt).
2011. szept. 1. 22:23
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha tört a Windows a gépeden, nem fog elindulni. Vagy licenszkódot kér? Azt meg kell venni. Egyébként éppen az állandó kompatibilitási gondok miatt töröltem a gépemről mindenféle MS Office-t. LibreOffice3.4 a legjobb irodai programcsomag.

[link]

2011. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az asztali ikonjára vidd rá az egeret, jobb egérgomb, Megnyitás.
2011. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ti csúfolkodtok... Minden törvényes és minden szépen megy. Akármire kattintok az ikonok közül(Word, FS Photo Resizer, Win. Media Player, StrongDC, µTorrent 1.8.2, Nero BurnLite 10 stb,stb) minden megnyílik és elindul. Kivéve a PowerPoint Viewer-t.
2011. szept. 1. 23:19
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lehet a Futtatásig eljutni? Talán akkor látszana, hogy piros a pajzs és jelezné, hogy nem Win32c alkalmazás. Vagy lejárt a tanusítványa, vagy hamis.

Egyébként az általad megadott linket nem nyitja meg a legfrissebb Mozilla.

2011. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
érdekes, ma délelőtt még megnyitotta...
2011. szept. 1. 23:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, hátha segít.

[link]

2011. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!