Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért van az hogy a torrent...

Mért van az hogy a torrent oldalrol letöltök filmet és amikor megnézem akkor a film csuszik?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

gondolom a hang a filmhez képest. Ennek több oka is lehet:

1. rossz a film

2. gyenge a géped

3. tele vanak szeméttel a codec-eid.


Megoldás

1. nincs mit csinálni, kell egy jobb verziót szerezni

2. nyilvánvaló

3. leszedet az összes codec-et és egy pack-ot felraksz újra. pl. az ACE CODEC MEGAPACK-ot.

2008. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már majdnem megörültem, hogy végre egy jó hozzászólás az előttem szóló, aztán eljutottam oda, hogy szedje le a teleszemetelt codeceket, majd tegye fel az Ace MegaCodecPackot.


Na ha valami miatt, akkor attól csúszhat a hang. Azt a codecpackot még akkor sem szabad feltenni a gépre, ha az életed függ tőle. Az tényleg tele fogja szemetelni a géped, úgyhogy igencsak "rossz tanács" azt mondani, hogy az Ace Megacodecpack a megoldás. Akkor nem csak a film fog csúszni, de sok program is fog akadni...


Javaslom pl. az ffdshow filtert feltenni. Az az xvid, divx és társai, mpeg, flv, mov, stb. formátumokat is megfelelően kezeli, a hangból is az ac3-tól kezdve mindent visz. És nem rakja tele a gépet harminchétezer olyan kodekkel, amelyet soha nem fogsz használni.

2008. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

mint minden összetett dolog esetén az ACE-ra is igaz, hogy nem igazán érdemes egyszerűen csak az OK gombra kattingatva telepíteni. Nem árt megnézni, hogy mi is az, amit felrak az ember...

A magam részéről nagy letöltő vagyok, és biztosíthatlak, hogy csak az ffdshow nem minden helyzetben elegendő. Sőt, jellemzően nem elegendő.

2008. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!