Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program?

Létezik ilyen program?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy létezik-e olyan program, amivel lehet úgy filmet nézni, hogy 3d-s képet ad de olyat, amihez nem kell szemüveg.
2011. szept. 1. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Jót szoktam néha nevetni mikor ilyen feltaláló elméket látni itt gyk-n. Komám, még maga a technológia sem létezik ehhez...
2011. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor pl. a 3ds-t hogy magyarázod ha nem létezik ez a technológia? Monitorba is láttam már ilyet.
2011. szept. 1. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen program nem létezik.

Ahoz, hogy 3D-ben nézz filmeket, egy speciális, 3D-s monitort kell venned.

Ezen kívűl - úgy tudom - nem minden videokártya támogatja ezt.

Ez így elég költséges, szerintem nem éri meg. Maga a monitor tuti több százezer forint!

2011. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak 1 százezer:)
2011. szept. 1. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy létezne már ??? A szofver nem képes hardveres akadályt átlépni. Nincs olyan program sem amitől kiszaladna az utcára a gép, mert fizikailag nem képes rá, megfelelő hardverhez létezik ilyen szoftver.
2011. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jó, ha annyira biztos magába, akkor úgy sem fogod tudni meggyőzni, hogy amit állít nem úgy van, akkor viszont értelmetlen a kérdés...


Még egyszer és utoljára: NEM!

2011. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben felfogtam.
2011. szept. 1. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!