Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérem valaki színezzen át...

Kérem valaki színezzen át nekem valamit Photoshopban?! Órák óta próbálkozom, és nem sikerül.

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az adott szín sok kis területen, elszórva helyezkedik el, használd a színtartomány kijelölését. Azzal minden, az adott kijelölt színt tartalmazó terület egyszerre kijelölésre kerül, onnan már csak a szín megváltoztatása van hátra (kép/korrekciókon belül).


Ha csak egy nagyobb, összefüggő területet akarsz átszínezni, még maszkolással is meg lehet oldani, vagy kijelölni, új rétegre rakni és a réteget színezni.

2011. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom megcsinálni, mert ez egy póló, és a lány haja rálóg, és a haj nem marad élethű, szálas lesz, látszik a változtatás bármit teszek. Megőrülök.
2011. szept. 1. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

De pont az a lényege színtartomány kijelölésének, hogy kijelölöd a póló színét, és minden olyan szín ki lesz jelölve mint amit a póló tartalmaz. Ezzel a rá lógó haj a kijelölésből ki fog esni, és a színezés sem lesz rá hatással (hacsak nem fekete póló - fekete haj, vagy azonos színárnyalatok, mert az nehéz).


[link]


Kijelölés/színtartomány menüpontot nézd meg. Ha így sem sikerül, szívesen segítek - vagy legalábbis megpróbálok ha átküldöd.

2011. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sikerül, nem tudom a tartományt állítani, és a színt sem hajlandó felvenni a szemcsepp ikonnal. :(
2011. szept. 1. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!