Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom leállítani az...

Gábor7777 kérdése:

Hogyan tudom leállítani az AVG anélkül hogy törölném tudom hogy 15 percre lelehet de hogyan lehet tovább leállítani?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Vírúsokat töltesz majd fel netre? csak ne a gyakorira mert ez olyan jó oldal:) régen kb egy éve minden komponensét kilehetet kapcsolni rezidens védelmek hogy a legujab csak 15 percre engedné ezt az fura és értelmetlen is lene ha van idözitöje ott lesz a speciális beálításoknál az is.
2011. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Haladó beállításoknál van AVG védelem indéglenes letiltása és csak 15 percig engedi meg átírni meg nem lehet.

Aki használja a legújabbat eszt meglehet oldani ?

2011. szept. 2. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Google ba rákerestél ere? angolul tudsz? www.techsupportforum.com/forums/f10/solved-how-do-i-disable-avg-2011-longer-than-15-min-590646.html

ha jól értem magyon nem ajánlják kikapcsolni és csak ugy lehet hogy ezközkezelöben vagy szolgáltatás kezelöben is lehet nemtom letiltod a driverjét enek a self protectnek es utána ujra inditod gépet es akor nem használja aztán ujra engedelyezed ujraindit es kész gondolom de pontosan nemtom hátha valaki joban leirja ilyenrol még nem halotam:) de látom alata avastrol valami 1.5 órát ir , ezek szerint irtokat is támadják már:s programot irsz vagy debugolsz? mert amugy mért van szükség ere? hát m1 töbet nemtok segiteni

2011. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt nem akarok semmi rosszat csinálni
2011. szept. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!