Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újraindul. Előzetes...

Windows 7 újraindul. Előzetes verzió aktiválása, de aktiválva van (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


64 bit-es Windows 7 Home Premiumot használok. kb 3 hete kiírta először, hogy X nap múlva lejár az előzetes verzió. Aktiváljam. Megnéztem a vezérlőpultban(rendszer menüpont) és a termék aktiválva van. Van egy sorozatszámom is. A barátomnál nem ír ki semmi ilyesmit. Szóval csak nálam, de 3 hete kezdte kb...

Rákerestem a vezérlőpultban a aktiválás szóra és azt írja, hogy az aktiválás sikeres volt. Ráadásul, hogy az idő lejárt, már a gép is újraindulgat bizonyos időközönként. Nem néztem időt, de talán 1 óránként.


Egy másik ismerősömet kérdeztem meg, hogy mi a véleménye erről. Ő azt mondta, hogy windows loader (vagy mi a neve) segít a dolgon.


Ti mit mondtok?


2011. szept. 2. 18:41
 1/6 anonim válasza:
Sajnos nekem is pont ez a gondom nekem is újraindul ez miatt folyton!
2011. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem is ugyan ez volt a Problémám, és megoldottuk, a következőképpen: Az a helyzet, hogy neked Kalóz (nem eredeti) Windows 7-ed van (ez biztos). Nekem is ilyen volt és egyébként durván 2 óránkét áll le a gép és utána rögtön be is kapcsol. Én úgy oldottam meg, hogy szereztünk, egy profi kalóz Windows 7-et és frissítettük, nem veszett el semmi cuccom, fájlom, és ez a kalóz verziónak köszönhető hiba is elmúlt. én így oldottam meg, de attól tartok, hogy ezzel nem tudtam sokat segíteni, mert ezzel még nem tudsz hozzájutni a "profi kalóz win 7-hez". Sajnálom, csak az elméletet tudtam elmondani.
2011. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát a dirtywindows-on találtam megoldásokat...

Igazság szerint azért sozmorú, mert amikor vettem a laptopot azon windows 7 van. No mos tén ugye amikor megvettem a laptoipot lénygében a windows-t is kifizettem, de olyan okosságot csináltak, hogy nem talapítő lemezen adták, hanem a partíción volt rajta a windows. No most újra kell rakni akkor elveszik az egész. Ezért lényegéln egy cseppet tiszta a lelkiismertem ugyanis kifizettem a windows 7-et.

2011. szept. 2. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen... akkor ez nem a te hibád
2011. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát szereztem új, másik windows-t. hátha ezzel már nem lesz gond.
2011. szept. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!