Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket vegyem meg? A Fifa...

Melyiket vegyem meg? A Fifa 12-t (magyar kommentár) 9000 Ft-ért, vagy a The Witcher-t (magyar szinkron) és a Prince of Persia: The Forgotten Sands-ot (magyar felirat) 8000 Ft-ért

Figyelt kérdés
Fifával már játszottam és tetszett, a Prince of Persia: The Forgotten Sands-ot kipróbáltam Onlive-on és tetszett, Witcher-rel még nem játszottam, de lehet, hogy tetszene(lehet, hogy nem).
2011. szept. 2. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Prince of Persia: The Forgotten Sands


Már csak azért is, mert abban legalább eredeti hang van, és nem a hányadék honosítás.

2011. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem tetszenek a magyar hangok is! De azért kösz!

Szóval eddig 1 szavazat a Prince-re

Egyéb vélemény?

De amúgy én úgy kérdeztem, hogy a fifa vagy a másik kettőt vegyem meg(nem úgy hogy a fifa vagy a prince-t vagy a witcher)

2011. szept. 2. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Az árát leginkább a Witcher érné meg amúgy.
2011. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a witcher elég jó kis rpg azaz küldetések vannak benne és nem cod stílusú rambós játék.

Elég hosszú játékidővel ,hogy élvezhesd. Nagyon tetszett nekem személy szerint.


Azsem elhanyagolható ,hogy 2 játékot 8 ért vagy 1et 9 ért..

2011. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

UPDATE:

Már a FIFA-t is be tudom szerezni 8000-ért:)

Na, így melyiket?

2011. szept. 2. 19:27
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a prince of persia-t vedd meg. én átvittem 1,2,3-as részeit és a hangulat a mozdulatok az ellenfelek... háth fasza játék sajna 3 felett eggyik se fut a gépemen:S amúgy a wicher is jó de az a felülnézet meg az hogy az irányítás szar benne... Na szerintem PoP
2011. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!