Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 2-ben van valami...

Diablo 2-ben van valami lehetőség a felbérelt talpasok bármiféle irányítására?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra gondolok, hogy ha túlerőben van az ellen, akkor futás.
2011. szept. 3. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Matthülyék szegények. Úgy oldottam meg a dolgot, hogy szerváltam egy editort, és rájuk aggattam egy dögerős páncélt, hogy halhatatlanok legyenek.
2011. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor marad a gyors town portal. Act2 elején vagyok, és azok a villámokat szanaszét dobáló arcok eléggé lezúzzák szegényt, ha hatan körbeveszik:)
2011. szept. 3. 02:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez később csak rosszabb lesz. Kettőt nem tudsz majd lépni úgy, hogy ki ne csinálják a mukit, többnyire valami varázslattal.


Én meg arra nem jöttem még rá, hogy honnan lehet tudni, hogy milyen spéci képessége van a zsoldosnak? Jó lenne egy fagyasztó aurás mókus, tudom, hogy van ilyen, de amire végigpróbálom az összeset...

2011. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2011. szept. 3. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó, köszönöm. Azt tudtam, hogy tudja valamelyik, csak azt nem, hogy csak nightmare-en lehet felvenni.


[link]


Ezt használtam arra, hogy csináljak egy páncélt a zsoldosnak, ami nagyjából halhatatlanná teszi. A saját cuccokra nem alkalmaztam, mert csak elrontja a játékélményt.

2011. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg a talpas meg a gólem jobban bírja a gyűrődést, mint én, de azért köszi. :)
2011. szept. 4. 03:01
 7/9 anonim válasza:

sziasztok nekem a ero editor nem mükszik sztetek miért? ezt írja :


Problems encountered when trying to Save Character to a file.


Unable to delete the original file.


Make sure file not Read only, and the Character name is 'Legal'


File: C:\Program Files\Diablo II\Save\Jeppzooor.d2s

2013. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
próbáld átírni az attribútumát írhatóra
2013. ápr. 12. 21:06
 9/9 A kérdező kommentje:
ha nem megy akkor rendszergazda-üzemmódban kéne indítani
2013. ápr. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!