Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok videót nézni...

Miért nem tudok videót nézni youtubeon, miután frissítem az adobe flash playert?

Figyelt kérdés
Pár napja akartam youtubeon zenéket hallgati, de nem indult el egy sem, mert azt írta, hogy frissíteni kell az a flash playert... Abban a pillanatban felraktam, de ugyanezt írta ki (hivatalos oldalról töltöttem le), akárhányszor rakom fel, ugyanezt írja. Rakjam újra az XP-t vagy esetleg van máés megoldás?
2011. szept. 3. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Frissítsd mégegyszer! :)

(és a böngészőt is)

2011. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valszeg nálad is a tipikus hiba van,mégpedig az,hogy nem sikerült helyesen/jól föltenned a Flash Playert. Általában a böngésző nem bezárása miatt nem tud települni.
2011. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló már többször frissítettem, de nem jó

2. válaszoló: ne nézz már hülyének :D, nem is engedi telepíteni ha nem zárom be a böngészőt, mindig bezárom, nem először telepítek flash playert... Más gond van...

2011. szept. 4. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!