Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SEGITSÉG! Játék kérdés. DLL...

SEGITSÉG! Játék kérdés. DLL hiányzik. Milehet ez?

Figyelt kérdés
Azlenne a problemám,hogy a nagyobb elvárásu játékoknál pl Dragon age gothic 4 stb... mindig talál valami DLL-t ami hiányzik neki... de pl a az undercover az megy.... mitöl lehet ez ? ha diretx x akkor adnátok egy jó letöltési oldalt ? Légyszives segitsetek
2011. szept. 3. 13:24
 1/2 Darkavid ***** válasza:

A dll(Dinamic Link Libary) egy könyvtárfájl.Esetedben több lehetőségről is lehet szó.(nem tudom mindet, de néhányat leírok)

1.-Rosszul települt a játék

2.-Hibás a telepítő

3.-az Operációs rendszerednek nincs ilyen DLL-je

4.-a Videokártya driver dll-je hiányzik akkor próbálj keresni a neten egy a videokártyáddal kompatibilis driver-t

5.-most hirtelen több nem jut az eszembeXD


Remélem segítettem.

2011. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Heló!

Nekem a Vice cityvel volt ez. Általában az mss32.dll fájlt szokta hiányolni a játékok nagy része. Google: ......dll fájl letöltése, majd a letöltött fájlt bemásolod az adott játék törzsmappájába.

Remélem segítettem!

(Amennyiben igen légyszíves egy zöld kezet.) :)

2011. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!