Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan program kellene nekem,...

Olyan program kellene nekem, amivel a meglévő win 7 mellé, fel tudok tolni egy XP-t?

Figyelt kérdés
A Witcher 1 nem megy win 7-en és nem szeretném újra partícionálni (és ezzel bukni a jelenlegi rendszert) a vinyót, hogy xp-t pakoljak egy részére. Tudom, hogy van olyan progi, ami ezt "asztalról" megoldja. De hogyishíjják? :-)
2011. szept. 3. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Debizony hogy megy Win 7-en, patcheld fel a legújabb verzióra.
2011. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 P.O.C. ***** válasza:

Vannak virtuális gépek, aminek segítségével Win 7 alól tudsz futtatni egy XP -t (vagy bármilyen más rendszert) pl.: MS Virtual PC, VirtualBox, VMware, stb. De ezek nem tudják emulálni a fizikai videokártyádat, csak egy sokkal sz*rabbat.

Jobban jársz egy normális XP telepítéssel. Természetesen meg lehet oldani, hogy megmaradjon a jelenlegi Windows 7. De mindenképp kell csinálni egy üres partíciót az XP -nek.

2011. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mintha már az installt se adta volna. Vista Service Packet írt, hát feltoltam tört 7-re az SP1-et, aztán fagyasztotta a rendszert. Ki sem tudtam próbálni, hogy megy-e úgy. Rakhattam újra és most nem szeretném. Deh, mondjuk lementem az adatokat és adok egy XP-t az adat partíciónak. Nem lesz kusza a 7-el és pont úgy pörög majd adat partícióként, ha éppen az XP-ről bootolunk?
2011. szept. 3. 22:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem újra, a Witchernek az installja se megy Win 7-en. Visza service packre hivatkozik az error.
2011. szept. 4. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Csináltam egy screenshotot arról, amint éppen a Witchert installálom Windows 7 SP1-en:


[link]


Te valamit nagyon rosszul csinálsz.

2011. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bázz, ISO a Demaon Toolsba, aztán autorun. [link] Lehet szar verziót szedtem le belőle, de kutatok másikat akkor. Kösz!
2011. szept. 4. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:

The.Witcher.Enhanced.Edition-SKIDROW


Szedd le ezt, hótziher, hogy megy.

2011. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
SKIDROW-ba nem, de DVD5-ben megtaláltam és még jön is rendesen! Hát remélem összejön, mert érdekel régóta és most a 2 előtt eljátszogatok vele, hogy értsem a történetet. Kevés a jó játék úgy is sajna.
2011. szept. 4. 13:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha Diablo-ra kellene esetleg meghívó, akkor van pár tarcsiba. :-)
2011. szept. 4. 13:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Megyen.
2011. szept. 4. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!