Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen előugró-blokkolót...

Milyen előugró-blokkolót használjak?

Figyelt kérdés
Mozzilát használok, ott sosincsenek előugrók...hanem mindig az IE-ben nyilnak meg...eddig semmi nem volt, aztán vmit leszedhettem mert ugy jönnek az ablakok 5percenként... de az IE-nyitja meg őket miközben én MOZZILÁBAN böngészek...mit használjak?? vmi olyan kellene ami csak azt blokkolja le, amit lekell, vagy olyan amiben én adhatom hozzá hogy mit blokkoljon...(beirom az előugró cimét vagy rákatintok a progival az előugrott-ra - mert általában 5féle oldal jön rendszeresen...) köszi!
2008. márc. 9. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Sajnos beszereztél egy spyware-t. popup blokker-el nem fogod tudni 100%-osan orvosolni a problémát, és valószínűleg idővel csak rosszabb lesz a helyzet, ezért le kell irtanod a gépedről. Javaslom neked az alábbi ingyenes programok telepítését, és rendszeres használatát:


Spybot - Search & Destroy [link]


avast! 4 Home Edition [link]


Spybot S&D-vel immunizálhatod gépedet, és leírthatod a kártékony kém/reklám programokat. Használat előtt mindenképp frissítsd.


Avast segítségével, vírusoktól tarthatod távol gépedet. 60napon túli ingyenes használathoz regisztrálnod kell az oldalon.


Sok sikert!

2008. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!