Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a lapotopon...

Miért nem működik a lapotopon a beépített mikrofon?

Figyelt kérdés
Van egy laptop amin Win7-es oprencer van és valamiért nem működik a beépített mikrofon. Tegnap még ment de most már nem. Valaki tudna segíteni?
2011. szept. 4. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Információhiány.
2011. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát az van hogy a ki lett kapcsolva a belső mikrofon mert hogy vettem hozzá egy mikrofont egy külső mikrofont vissza szeretném kapcsolni a belső mikrofont a hang beállításoknál de nem lehet nincs ott semmi :S
2011. szept. 4. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a Vezérlőpult -> Hardver és hang -> Hangeszközök kezelése -> Felvétel -> Mikrofon -> Tulajdonságok -> Eszközhasználat -> Használatban van (engedélyezve) opciót?
2011. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nincs ott hogy Mikrofon a felvétel menüpontban :S
2011. szept. 4. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen a laptopod márkája, típusa? Próbáltál már illesztőprogramot telepíteni? Hogy kapcsoltad ki?
2011. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
dell. és ott kapcsoltam ki ahol mondtad hogy vissza lehet kapcsolni de ott már nem lehet vissza kapcsolni :S
2011. szept. 4. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress rá, hogy Dell (nem tudom, hogy mi a típusa) Microphone Driver
2011. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kiscsavo201 válasza:

nekem is működik még mindig és nekem is win7-es a laptopom

lehet hogy már régi nem??

2013. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!