Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik fotószerkesztő program...

Melyik fotószerkesztő program az, ami könnyen kezelhető és lehet egy fekete fehér képben egy kijelölt részt színessé tenni?

Figyelt kérdés
(pl. : Avril klippjében, a smiley-ban, minden feketefehér, csak a szívdarabok színesek. Vagy mondjuk fekete fehér szomorkás hangulatú képen van egy lány, akinek a rúzsa színes. )
2011. szept. 4. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

én a Photo Filtre-vel tudom :


http://www.youtube.com/watch?v=iwUA0g1mHjY

2011. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt a progit már egyszer letöltöttem, és azóta ha mégegyszer letöltöm, kiírja, h lejárt a próbaverzó és regisztráljam. megnézem a kódot de nem engedi okézni... szóval, másik progit mondanátok? :D
2011. szept. 4. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
ez a program nem próbaverziós,ezt nem kell regisztrálni és nem kér semmi kódot,te összekevered valami mással
2011. szept. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tejminatorka válasza:

A PhotoFiltre két verziós, a studio fizetős a sima tök ingyenes


[link]


de onlájn is meg tudod csinálni programtelepítés nélkül:


[link]


az más kérdés, hogy ez a szelektiv deszaturáció az egyik legizléstelenebb giccs amit mostanság el lehet követni egy képpel - mondom én és egy hegyeset köpve nekiállok a multheti esküvőn szelektiv deszaturáni mert ezt kérte a roppant kreativ menyasszony, én meg nyelek egyet és megcsinálom neki akkor is ha hányinger kerülget :/

2011. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak az a bajom egyedül, hogy nekem kell kijelölgetni centiről centirie, és úgy nem lesz olyan pontos, és nem csak az a része lesz színes amit szeretnék, hanem a környezetében még pár dolog :S
2011. szept. 8. 19:39
 6/8 tejminatorka válasza:
A szobrásznak is kézzel kell precizen kifaragni a szobrot nem elég lefuttatni egy darab kövön a szobor.exe programot /gondolkodo paraméterrel. Ez egy ilyen szakma, van amit nem lehet robottal megcsináltatni legalábbis házilag.
2011. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

Ezen a weboldalon van ilyen, de sok minden más is.

2012. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nincs olyan program, aminek bemondod, hogy "kérlek a orrát pirosan hagyd a többi szürkeállományosba" és pirosan hagyja, nem ilyen nincs, (mégXD), neked kell szépen kijelölnöd, de van más alternatíva, például maszkolás. Az ilyet általában iskolában tanítják, nem egyszerű dolog. Kérj meg egy grafikust, aki persze nem ingyen csinálja, Gondolom nem akarsz nagyon megtanulni képet szerkeszteni és fizetni sem akarsz érte akkor = nézz tutorial videókat, hogy kell képet szerkeszteni. Ajánlom a GIMP-et (ez ingyenes) vagy amit fentebb is linkeltek.
2014. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!