Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program, ami olyan...

Van ilyen program, ami olyan mint egy saját rádió?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek amellyel a saját gépemről hallgatnám a zenéket,de interneten keresztül és a telefonon.Vagyis a gép lenne a "rádió állomás" és a telefon venné a jeleit(a telefon wifi-s lenne),és legyen lekódolva h.csak én érjem el a gépet.Megoldható?
2009. ápr. 20. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetseges de nem programmal. Azt ugy lehetseges hogy veszel egy olyan transmittert ami a geprol a zeneket atalakitja radiosugarakka es te mobilon ha van benne radio tudod egy bizonyos tavolsagon belul hallgatni. Nem tudom lehete ilyent kapni de egyik haverom nemreg sajat kezuleg csinalt ilyent.
2009. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak üzem,ilyenről már hallottam,telefonokba is teszik be,neve FM Transmitter,de nem erről lenne szó.Szeretném saját zenéimet interneten keresztül hallgatni.Ha készítek egy saját weblapot akkor ez működne?
2009. ápr. 20. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat oszintem nem tudom, de a mobilokba fm transzmittert nem tesznek bele csak radiovevot.
2009. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

off:

az fm transmitter úgy működik,hogy gyenge erősségű jelet sugároz,amit be tudsz rádióval fogni,ugyanúgy,mint akármelyik állomást


autókhoz is van ilyen


a kérdésre válaszolva:


teljesen biztos vagyok benne,hogy meg lehet valahogy oldani,de fingom sincs hogyan,meg hogy milyen jogi követelmények vannak ezzel kapcsolatban

2009. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tesznek FM T-t mobilokba.

[link]

2009. ápr. 21. 12:44
 7/7 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__72..


Csak egy erre alkalmas program kell hozzá.

Itt találsz néhányat leírással együtt:

[link]


:)

2009. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!