Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp vs windows 7?...

Windows xp vs windows 7? (lent) És a játékok jobban mennének windows 7 en? (elöbb olvasd el lent utánna irj)

Figyelt kérdés

Ujrarakom a gépem és nem tudom még hogy xp rakjam vagy windows 7 et a gépem:: cpu:Intel Pentium Dual Core E6600 3.06 GHZ

4 GB ram(2+2)

videókártja :ATI HD 5770 1GB GDDR5

alaplap:ASUS P5QL/EPU


2011. szept. 5. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Windows 7 64 bit, mert ha 32 biteset raksz fel akkor csak 3 gb ramot tudsz használni és xp ből csak sp2 es 64 bit van, de az is angolul. És a driverek is frissebbek 7 -en, meg xp re csak directx 9 van. Szóval win 7 64 bit.
2011. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
te döntésed, de én utálom a win7-et...
2011. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre leginkább 7 HOme Premium tökéletes lesz:-) 64 bit
2011. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
homa meg ultimte között átlag usernek nem sok különbség van, max annyi hogy bármikor tudsz nyelvet váltani az ultimate-en :D win7et ajánlom
2011. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a játékok pl:call of duty black ops az ilyen játékok jobban fognak menni több FPS ??amijen az én gépem
2011. szept. 5. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
az xp 10 éves rendszer, akkori gépekre tervezték, a msotani gépeken sokkaljjobban fut, nyilván a játék is gyorsabb egy picit, a win7 viszont biztonságosabb, szinte nem is kell vesződni a driverekkel, sokkal egyszerübb kezelni, jól néz ki, és minden játék fut rajta, esetleg néhány párszáz éves játék nem de hát kit érdekel...
2011. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kipróbáltam a GTA IV et xp (prof. sp 3) és win 7 enterprise 64 bit -en. A win7 kemény 1 fps el adott többet, de szerintem ez gép függő is.
2011. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!