Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aki szokott játszani San...

Aki szokott játszani San Andreas-al, az írja már le hogy mien gépe van, mert elakarok menni egy üzletbe ahol össze raknák nekem a gépet. Pl. : mien hangkártya kell? , videó kártya? , remélem érthető xD na köszi aki ír. :D

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Intel Pentium Dual Core T3200 2Ghz

4Gb DDR2 RAM

Intel GMA X4500 (integrált videókártya)

250GB 5400rpm Samsung winchester

1280x800 (12" képernyő)

Asus Xonar U1 USB hangkárya


Ez egy laptop volt, és megy rajta a San Andreas. Én ezt mondom a tényleges minimum követelménynek ami kell a San Adreas-hoz, ennél csak jobbat rakassál össze (asztaliba persze)

2011. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minimális rendszerkövetelmény

Processzor órajel: 1000 Mhz

Memória: 256 MB

Video memória: 64 MB

Op. rendszer: -Windows 2000 -Windows XP

Videókártya: 64MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers ("GeForce3" or better)

Processzor: 1GHz Intel Pentium III or AMD Athlon Processor

Helyigény: 3600 MB

Hang: DirectX 9 compatible Stereo Sound Card

Egyéb: 8x DVD-ROM Drive, Keyboard & Mouse



Ajánlott rendszerkövetelmény

Processzor órajel: 1500 Mhz

Memória: 384 MB

Video memória: 128 MB

Op. rendszer: -Windows 2000 -Windows XP

Videókártya: 128 MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers ("GeForce4" or better)

Processzor: Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP processor (or better)

Helyigény: 4700 MB

Hang: DirectX 9 compatible Surround Sound Card

Egyéb: 16x DVD-ROM drive, Keyboard & Mouse

2011. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Athlon XP 2500+, 1 GB ram, GF4 MX videókarival multiban, minimálon elég roncsul futott (15-20 fps). Igazából a videókártya volt a ludas a dologban, nincs veszélyes rendszerigénye egyébként.
2011. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszra meg a 3.ra gondoltam inkább, mert a rendszerkövetelményeket megtaláltam, de köszi mindenkinek! :D
2011. szept. 6. 09:27
 5/5 gyalugép válasza:
ha az alap követelményei meg vannak akkor annak mennie kell, persze ha a rendszered jó. de az én konfigom: intel pentium dualcore, 2,6ghz 4gb ddr2 256vga. ezen a gta4-is elmegy gond nélkül
2011. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!