Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD film vágás szerkesztés?...

DVD film vágás szerkesztés? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy van nekem egy Dvd-m, amin körülbelül van egy olyan 4 órányi anyag. Ezek videókamerával készült felvételek. Feltettem a gépre és a gépen vts formátumban van meg. Nincs darabokban, hanem az egész 4 óra egy felvétel, viszont ebben a 4 órában több szakaszok vannak ilyen fél órás szakaszok melyekből szeretnék külön felvételt készíteni. Már vagy 30 féle videószerkesztő programot letöltöttem, de a vts formátumot egyik sem támogatja és nem is teszi be, hogy szerkeszthessem a videót.

Nem vagyok számítógépzseni, úgyhogy valószínűleg nem értek hozzá eléggé.

Szeretném, ha adnátok ötletet, hogy hogyan tudok ebből a dvd filmből kivágni, ja és menüből indul a film.

Remélem érthető voltam várom a válaszotokat!


2011. szept. 6. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a kamerához van egy driver cd ami segítségével átalakíthatod a filmet aviba amit utána (a számomra legjobb és kezdők is simán alkalmazzák) a sony vegas pro segítségével megvágod. :) Ha nincs driver cd keresel neten ilyet hogy vts to avi.
2011. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár eddig a konvertáló sem konvertálta aviba... de megpróbálom megint. :)
2011. szept. 6. 19:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs cd meg ilyesmi
2011. szept. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!