Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7van most. Letöltöttem...

Windows 7van most. Letöltöttem windows xp professional sp.3 kiiram cd-re. Mikor bekapcsolom a gápem belápek a biosba. Beteszem a cd-t a meghajtóba. És onnen tovább hogy kell telepíteni a windowst?

Figyelt kérdés
Laptopom van
2011. szept. 7. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A Setupban be kell állítani, hogy elsődlegesen CD-ről töltsön.
2011. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen konkrét probléma megoldását várod ettől?

(Mert amúgy igen jelentős visszalépésnek tűnik.)


Az előző válasz jó, beteszed a CD-t, a BIOS-ban kiválasztod a BOOT sorrendben első legyen a CD, aztán, ha jól írtad meg, jön is egy üzenet, hogy nyomj egy gombot 5 másodpercen belül a telepítéshez. Megnyomod, követed a lépéseket, pár óra múlva(!) készen is leszel. Csak azt nem értem, mire jó ez? Van egy program, ami jogtiszta, nincs belőle újabb, és sehogyan sem lehet rávenni, hogy fusson Win7 alatt? Ez egy munkaeszköz? Vagy miért?

2011. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. szept. 8. 14:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Isoba töltöttem le
2011. szept. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!