Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes még windows XP profess...

Érdemes még windows XP professional-t használni?

Figyelt kérdés
Vagy akármilyen XP-t. Arra gondolok, hogy most windows vista van a gépemen, Business. 2gb RAM-om van mindössze, ami nem a legtöbb, de nem is kevés. Viszont ebből csak a videokari levesz 256mb-t, a vista alapjáraton 7-800mb-ot, használat mellett 1-1.2gb-ot, attól függ... Elég sok sw-t használok. Ugyanakkor a windows xp eléggé elavult vmi. Nem tudom, érdemes lenne e visszatérnem hozzá, mert a gép egyre gyakrabban fagyogat, látszik, hogy kevés neki ez a RAM, de ugyanakkor a microsoft már nem támogatja az XP-t, s így nem tudom, visszaváltsak e, s várjak a windows 7-re, hogy majd azt felrakom, s minden szép lesz és jó. Második rendszerként a Linux Ubuntu Ultimate 2.0-t használom, de pár dolog miatt szükségem van a winre is... Kérlek titeket, hogy csak olyan valaki írjon, aki ért is hozzá... Köszönöm! :)
2009. ápr. 21. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már windows, akkor érdemes a Windows7-et kipróbálnod. Gyorsabb mint a Vista és kevesebb a hardverigénye.
2009. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de addig is zavaró ez a sok fagyogatás... :) A windows 7 buils 7000-es bétája megvan, de az még túl sok bugot tartalmaz... :) Az új meg ha értesüléseim nem csalnak, akkor csak május 5.-én jön ki... :)
2009. ápr. 21. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

vistanal jobb az xp szerintem, bar mindenki masra eskuszik. nekem 3 eves az xpm (laptoppal vettem, legalis), kb 300 program van rajta (tulzas nelkul, ha valaki megátja az "asztalom", elsore a szivehez kap :))

es teljesen jo


a vistat nem probaltam, nem szeretik a kornyezetemben, a 7ben sok lehetoseg van, en meg varok (foleg hogy az osszes progim ujrainstallalni, ááá)

2009. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ki mondta neked hogy nem támogatott az xp?

A Windows XP minden verziója támogatva van és még legalább 1 évig támogatva is lesz. Személyes véleményem szerint az xpvel jár jobban a kevesebb hardverigény miatt (jómagam is ezt használom) És zárásként béta verziójú windows-t tesztgépen kívűl nagyon nem ajánlom telepítésre, mert egyáltalán nincs rá garancia, hogy stabilan működni is fog.

2009. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!