Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem müködik a battlefield...

Mért nem müködik a battlefield bad campany 2 multi? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Megvan a játék szeretném rajt kiprobálni a multit .Na mivel az osztálytársamtòl kaptam hozzá egy eredeti felhasználot .be is jelentkezem minden jó. CSak amikor rámegyek arra hogy play now (ijditás most lemagyarositottam)Akkor ugyebár kérdi hogy mien játékmod.legyen meg meik mapp rámegyek mind a kettöre hogy mindegy és rámegyek hogy inditás kiirja hogy kereses kb. 20mp mulva pedig ki irja hogy nem találhatok játékosok.:-( már probáltam ugy is hogy kiválasztom a modot meg a mappot akor is ugyan az.fristettem ugy se jo ... MOS MIT CSINÀLJAK ? Elöre is köszönöm az értelmes válaszokat :-)
2011. szept. 7. 18:56
 1/2 anonim válasza:
100%
felhasználó nem elég! eredeti cd kulcsot is kérj a haverodtól és akkor menni fog...
2011. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem kér cd kulcsot .Akkor kért miután frissitettem.de akkor is csak akkor mikor elinditottam az EXE jét.de a crack megoldotta. amugy köszi :-)
2011. szept. 9. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!