Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha sims 2-ben nem működnek a...

Ha sims 2-ben nem működnek a kódok mi a teendő?

Figyelt kérdés

Csak kiírja hogy Sorry. No such cheat.

és nem működik semelyik


2011. szept. 8. 19:53
 1/7 anonim válasza:
32%
Akkor esetleg mozdulj el a gép mellől, menj ki, és a saját életed éld ne egy kitalált emberét.
2011. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Tisztelt első válaszoló! Attól még, hogy valaki simsezik,van saját élete! ha valaki játszik fél órát, nem fog belehalni, utána meg mehet ,,bandázni"!

Üdv.: N. Jázmin

2011. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

'Kedves' első válaszoló!

Nem tudom megérteni a fajtádat akik ahelyett, hogy segíteni próbálnának, még hülyének is állítják be a kérdezőt, de Rohadtul semmi közöd ahoz hogy nekem most megjött a kedvem a Sims-sel játszani, úgyhogy ha nem tudsz normális választ adni, FOGD BE A POFÁD.

utálom az ilyen embereket

2011. szept. 8. 22:48
 4/7 anonim válasza:
Olyan vicces mikor így veszekedtek ne kommentelj ha nemtudsz válaszolni ....és ti is tiszteljétek az ô hozzáállását
2012. ápr. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A másik oltogatásában szerintem nincs semmi tisztelnivaló.
2012. ápr. 17. 06:08
 6/7 anonim válasza:
Nem oltogatás...ô így látja és kész
2012. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akinek az első kommentár nem oltogatás annak mi az? A másik tarkónlövése? Sokan nincsenek itt tisztában olyan alapvető dolgokkal, mint az alap tisztelet megadása a másik felé... szomorú
2012. ápr. 19. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!