Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » -Milyen előnyökkel járnak a...

-Milyen előnyökkel járnak a Windows Server OS-ek? -Mit jelent az, hogy "MSDN hálózatáról leszedett Windows"? -Az Enterprise-okat mivel lehet aktiválni?

Figyelt kérdés
Illegálisan letöltött Windowsokról van szó! ;-)
2011. szept. 8. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Enterpriset ne használj nem jó egyszerufelhasználónak

ara ot az ultimate:p

server meg szervergépre van:) szintugy magán személynek nem szükséges

szerver azal az elonyel jár hogy lehet egy belsö hálozatod ("mint valami kicsi internet")

egész más egy server windows mint egy sima

nem hétköznapi felhasználásra van

2011. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ultimate sokal töbet tud mint enterprse

és melesleg lehetnek vele gondjaid

msdn azt jelenti hogy olyan mintha eredeti lemezt másoltál volna le (boltokba is ugyan az a tartalmuk)

2011. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod mivel másabb a szerver, akkor ne is tedd fel. Az egészen más célokat szolgál, mint a sima desktop verzió.

A MSDN-t már elmondták előttem.

Ha jól tudom, akkor az Enterprise a céges fullos windows verzió, az ultimate meg az otthoni fullos verzió.

Enterprise-t jobban cégek és iskolák szoktak venni.

2011. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sima mezei felhasználó vagy ( mint pl én ) akkor semmiféle előnnyel nem jár számodra a Win server OS. Otthoni gépre teljesen felesleges, ezt másra találták ki.
2011. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sem Enterprise-t, sem Servert nem akarok tenni! Most W7 Ultimate van. Ezzel is sokat szenvedtem, hogy minden mennyen ami kell.
2011. szept. 9. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!