Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programok kellenek...

Milyen programok kellenek feltétlenül egy gépre? Melyik program jobb a másiknál?

Figyelt kérdés

Kaptam egy használt (tök üres) hp asztali gépet. 2002-es, op rendszer Windows XP. Telepítettem rá:

Antivírust: Esetnod32

Karbantartó/tisztító programot: Ccleaner


Ezek jók? Vagy van jobb is, inkább cseréljem le őket másik progira? És ha igen, melyikre?


Egyéb programok, amiket telepítettem:


Total Commander

Winrar

Windows Live Messenger

Mns Plus!5

Adobe Flash Player 10 Activex

Divx

Windows Media Player 11

XP Codec Pack

Windows Internet Explorer

Utorrent 3.0


Kellene még valami szerintetek? A gépet leginkább filmletöltésre használom, filmnézésre, internetes munkára, levelezésre, email és msn.


Köszi előre is a segítséget! :-)


2011. szept. 9. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Videólejátszónak ajánlanám a VLC-t, ezzel megspórolhatod a codec telepítéseket is, zenelejátszáshoz aimp3 vagy foobar, nemkívánatos programok ellen a nod 32 mellé egy spybot is elfér (a kettő nem helyettesíti egymást) exprorer nem biztos hogy a legjobb választás, próbáld ki a firefox/chrome/opera böngészőket is, és válogass tetszés szerint.
2011. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Foxit reader pdf-ekhez

valami normális böngésző firefox chrome opera

winamp

mydefrag töredezettség mentesítő

2011. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindent telepítettem, amiket mondtatok. Köszi :-)
2011. szept. 9. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
hát én VLC mellé még felteszem mindig a k-lite kodek pakkot... igen, lehet okoskodni, hogy benn van minden kodek amire szükség van, csak sajna ez a valóságban nem jön össze!!!!! :P
2011. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hello, én a BS Playert ajánlom filmnézésre, főleg, ha feliratosan nézed őket (letölti a feliratot a filmhez alapból, mikor indítod).
2011. szept. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A VLC is telepít minden codec-et. Nekem még sosem volt bajom vele, pedig sok gépen és OS-n próbáltam. Annyi, hogy telepítéskor nem írja, hogy azt is telepíti, de telepíti. A BS-t én csak screenshot generálásra használom. A legtöbb felirat meg úgysem jó, szóval azt inkább ott kell kérni ahonnan letöltöttük, mert vannak filmek kivágott jelenetekkel, vagy javításokkal... VLC-ben meg lehet hangot és feliratot is csúsztatni :D
2011. dec. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!