Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírusírtót használtok?

Milyen vírusírtót használtok?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a legjobb?nyugodtan mondjatok fizetősöket sőt hát mondjuk a jobbak fizetősek szal ennyi lenne a kérdésem válaszokat köszi :)
2011. szept. 9. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem ESET Smart Security megfelel nagyonis.

Kiegészítésként Malwarebytes' Anti Malwaret használok.

ESET fizetős, ha kell kód írj.

2011. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nekem Microsoft Security Essentials csak ajánlani tudom elözönek Eset semmit se vesz észre söt van egy trojai amit csak MSE ismer fel eset nem :D
2011. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
ja és minden heurisztika bevan állitva ugyse veszi észre gépemel semmibaj
2011. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én használtam Eset Smart Securityt és Kaspersky Internet Securityt is de nagyon nem jött be , végül az avast!Free mellett döntöttem , 2 éve azt használom és semmi problémám nem volt vele ! Szerintem az avast! A legjobb !
2011. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Avast roh@adt bugos lassitja a gépet 500 mb ramos gépre nemjó
2011. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
ha a kérdezőnek 500 mb csak montam...
2011. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más.

Aki beszólt nekem:

Olyan trójai nincs amit csak az egyikfajta vírusírtó vesz észre.

Ha bizonyítottan trójai, már láncban terjed az info, és kiépítik ellene a védelmet. ESET naponta frissít, lehet hogy az első napon még nem tudná megvédeni a rendszert, de amint frissült az adatbázis, akkor azonnal észrevenné.

És hogy a témához is valamit: MSE-t nem használtam, hallottam róla jót is, az is biztosan jó, kinek mi.

ESET nekem mindig riaszt ha valami baj van.

Ha meg nem vírus, csak folytatom tovább kihagyással.

2011. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az avast nekem se jött be :/ amikor az volt fent akkor szinte 6 hetente újra kellett telepíteni a gépet mert mindig bekapott vmit és semmit nem jelzett :/ nekem volt már fent VIPRE,AVG,KASPERSKY INTERNET SECURITY(30 napos trial volt és azalatt jól működött)<--ezek közül mindegyik jó volt amik nem jöttek be:AVIRA,AVAST, jelenleg ESET SMART SECURITY-t használok és teljesen elégedettvagyok vele :)
2011. szept. 10. 08:46
 9/13 anonim ***** válasza:
en evek ota hasznalom az avast-ot, tokeleesen eegedett vagyok vele, pedig utom-vagom a gepemet rendesen, mindenre használom. kaspersky meg akkor sem kene, ha fizetnenek erte...
2012. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
avast home edition
2012. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!